Pieteikt vizīti

Par "4. Dimensija"


Mēs protam apturēt laiku!

''4. Dimensija'' tika dibināta 2002. gadā, un 20. gadu jubilejas gadā tā pārcēlās uz jaunām, renovētām telpām Tallinas ielā 18, Rīgā,  uzsākot darbu sinerģijā ar ''Veselības centrs 4'' grupas uzņēmumu ''Skaistuma institūts ''Liora''''. Šādi klientiem tiek nodrošināts vēl plašāks estētiskās medicīnas un skaistumkopšanas pakalpojumu klāsts.
Šīs un vairāku citu ''Veselības centrs 4'' filiāļu vadītāja Zane Rēvalde pārcelšanās reizē uzsvēra lielo pārmaiņu zīmīgumu: ''20 gadi uzņēmējdarbības teorijā ir uzņēmuma vidējais dzīves cikls. Savukārt ''4. Dimensija'' tieši divdesmitās jubilejas gadā turpina attīstību ar dubultu jaudu, vēl plašāku iespēju klāstu, vēl aicinošākā atmosfērā''. 

2004. gadā Tallinas ielā 18 tika izveidots Skaistuma institūts ''Liora'', tolaik nosakot visaugstākos nozares standartus gan piedāvājuma, gan klientu servisa ziņā. Šobrīd Tallinas ielas 18. namā strādā trīs ar estētiku un skaistumkopšanu saistītas ''Veselības centrs 4'' grupas iestādes - estētiskās medicīnas klīnika ''4. Dimensija'', ''Skaistuma institūts ''Liora'''' un Starptautiskā ''CIDESCO'' Rīgas Kosmētikas skola.

Te zem viena jumta apvienotas visas ar skaistumkopšanu saistītās iespējas: augstvērtīgi estētiskās medicīnas pakalpojumi, kurus nodrošina ''4. Dimensija'', daudzveidīgas skaistumkopšanas procedūras Skaistuma institūtā ''Liora'' un izcilas izglītības iespējas ''CIDESCO'' skolas audzēkņiem, strādājot ar augtākā līmeņa materiāli tehnisko bāzi. Šādi ir panākta pilnvērtīga visu struktūru sinerģija, nodrošinot augstvērtīgu mācību vidi un karjeras iespējas topošajiem speciālistiem, kā arī unikālu tehnoloģiju bāzi esošajiem skaistumkopšanas un medicīnas speciālistiem. Mijiedarbības rezultāts ir plašs estētisko risinājumu piedāvājums vienkopus - sākot no ikdienas skaistumkopšanas rituāliem, līdz kompleksam procedūru plānam pilnvērtīgām estētiskajām pārvērtībām no matu galiņiem līdz papēžiem.

''4. Dimensija'' moto ''Mēs protam apturēt laiku!'' ir kas vairāk par saukli - tas ir solījums, kas tiek pildīts, pateicoties pieredzējušu speciālistu komandai, kura savu darbu veic ar patiesām rūpēm par klienta mērķu sasniegšanu un labsajūtu.
 

Kompleksa, individuāla pieeja

''4. Dimensija'' un ''Liora'' apvienotais koncepts paredz kompleksu, individuālu pieeju klientu estētisko mērķu sasniegšanai un saglabāšanai.

Skaistas un koptas ārienes pamats ir veselība - par šo aspektu rūpējas ''4. Dimensija'' medicīnas speciālistu komanda: dermatologi, podologi, trihologs, matu transplantācijas speciālisti u.c.. Klīnikā tiek izmantotas jaunākas un iedarbīgākās pasaules vadošo estētisko risinājumu ražotāju tehnoloģijas. ''4. Dimensija'' ir daļa no ''Veselības centrs 4'' klīniku tīkla, un tās klientiem ir nodrošināta pieejamība visiem ''Veselības centrs 4'' speciālistiem un tehnoloģiju bāzei.

Nākamais solis ir skaistas ārienes sasniegšana maksimāli ātri un efektīvi. Tas iespējams, pateicoties jaunākajām sejas un ķermeņa estētikas tehnoloģijām, pieredzējušu kosmētiķu un skaistumkopšanas speciālistu prasmēm, kā arī tikai klīnikās pieejamiem profesionālajiem līdzekļiem un preparātiem.

Pilnvērtīgs skaistuma plāns nav iespējams bez atpūtas, tāpēc atgūt iekšējo mieru var klīnikas SPA zonā, izbaudot saunu un tvaika pirti vai veldzējoties džakuzi. Lai pilnvērtīgi parūpētos par sakoptu ārieni vai ļautos pārgalvīgām stila pārvērtībām, par apmeklētājiem rūpējas prasmīgas frizieres, manikīra un pedikīra speciālistes. Koncepta frizētavā tiek piedāvāts plašs pakalpojumu klāsts, profesionāli meistari iesaka katram klientam piemērotāko matu kosmētiku atbilstoši matu īpatnībām un matu tipam. Meistari strādā vienīgi ar pasaulē atzītā zīmola ''Kevin Murphy'' produkciju. Klientu ērtībām produkciju ir iespējams iegādāties arī uz vietas.

Tallinas ielas 18 renovētajām telpām nodrošināta vēl labāka, medicīnas iestādes prasībām atbilstoša vides pieejamība - klienti var izmantot gan uzbrauktuvi un liftu, gan maksimāli ērti piekļūt visiem speciālistu kabinetiem un citām telpām.

 

Uzziniet vairāk un piesakieties!
Tallinas iela 18, Rīga
Tālr.: 26623624,  67016716
E-pasts: 4@dimensija.lv

 

4 Dimensijas uzgaidāmā telpa4 Dimensijas gaitenis