Pieteikt vizīti

Atpakaļ

Lāzerķivere matu augšanas veicināšanai un izkrišanas mazināšanai

Klīnikā “4. Dimensija” matu augšanas veicināšanai, atveseļošanai un izkrišanas mazināšanai tiek pielietota arī lāzerterapija. Šādam nolūkam izmanto speciālu ķiveri, kurā integrētas augstākās kvalitātes 660 nm lāzerdiodes ar kopējo jaudu 200 w, kas nodrošina intensīvu iedarbību uz audiem. 

Ar infrasarkano biostimulējošo lāzeru tiek apstrādāta galvas āda, veicinot asinsriti, dažādu vielu uzsūkšanos un stimulējot dermālās papilas šūnas, ļaujot matiņam nostiprināties, augt ātrāk un spēcīgākam. Lāzerķiveres procedūras parasti nozīmē parādoties pirmajām matu izkrišanas pazīmēm, jo jau pēc aptuveni sestās procedūras matu izkrišana mazinās.

Ķivere iedarbojas uz matu folikuliem jeb matu sīpoliņiem ar zemas intensitātes  jeb “aukstā” lāzera starojuma palīdzību, kas spēj iekļūt epidermas dziļākajos slāņos, stimulējot folikulu darbību. Lāzera stari veicina intensīvāku šūnu dalīšanos, uzlabo asinsriti apkārtējos audos, ļaujot tiem piegādāt skābekli un barības vielas.

Lāzerprocedūras priekšrocības:

  • tā ir neinvazīva;
  • tai praktiski nav kontrindikāciju, izņemot jaunveidojumus galvas zonā, iekaisumus akūtā stadijā, atsevišķas retas slimības. Par kontrindikācijām vienmēr jautājiet ārstam, kurš iesaka lāzerķiveres procedūras;
  • drīkst pielietot visām vecuma grupām;
  • tai nav blakņu.

Cenas

Dermatoloģijas pakalpojumu cenas