Pieteikt vizīti

Atpakaļ

Matu transplantācija klīnikā “4.Dimensija”

Pirms un pēc matu transplantācijas

Šobrīd mēs lepojamies ar matu transplantācijas speciālistu komandu, kurā strādā pieredzējušākie matu transplantācijas speciālisti Baltijā, līderi matu pārstādīšanā ar manuālo FUE metodi – modernāko metodi pasaulē, kas ļauj droši  iegūt pārliecinošu un paliekošu rezultātu.  

SIA ''Veselības centrs 4'' komandā strādā izcili savas nozares profesionāļi, kas pastāvīgi attīstās un seko līdzi nozares jaunumiem pasaulē. Uzticieties mums un mēs palīdzēsim Jums sasniegt labāko rezultātu.

MATU PĀRSTĀDĪŠANA AR MANUĀLO FUE METODI

Matu transplantācijas process"Veselības centrs 4" komandā strādā pieredzējušākie matu transplantācijas speciālisti Latvijā, līderi matu pārstādīšanā ar manuālo FUE metodi – modernāko metodi pasaulē, kas ļauj droši un mazsāpīgi iegūt pārliecinošu un paliekošu rezultātu.

Pastiprināta matu izkrišana jeb alopēcija skar gan vīriešus, gan sievietes. Tā var būt saistīta ar novecošanos, ģenētiku, hroniskām slimībām, ieilgušu stresu, kā arī specifiskām imūnās sistēmas reakcijām. Mati kļūst plāni vai pilnībā izkrīt. Arī rētas un apdegumi zonās, kur agrāk ir bijis apmatojums, (piemēram, uzacis) var radīt estētisku diskomfortu. Matu pārstādīšanas procedūra ir efektīvs risinājums gadījumos, kad medikamenti un ārstnieciskās procedūras nepalīdz.

Matu pārstādīšana ir piemērota, lai:

  • atjaunotu matu biezumu;
  • novērstu matu izkrišanas sekas;
  • nosegtu rētas (operāciju, apdegumu, traumu utml.);
  • atjaunotu vai koriģētu uzacu un bārdas biezumu un formu.

    Plašāka informācija: www.matutransplantacija.lv
     

Speciālisti

Ilze Runce

Ilze Runce

Ķirurgs, Matu transplantācijas speciālists

Juta Koršakova

Juta Koršakova

Medicīnas māsa

Cenas

Matu transplantācijas pakalpojumu cenas