Pieteikt vizīti

Atpakaļ

Vaksācija

VaksācijaVaksācija ir viens no izplatītākajiem nevēlamā apmatojuma likvidēšanas veidiem, pilnībā neiznīcinot mata folikulu. Vaksācija ir piemērota gadījumos, kad no nevēlamajiem matiņiem jāatbrīvojas ātri un uz salīdzinoši ilgu laiku. Regulāri veicot vaksāciju, matiņi kļūst trauslāki un to daudzums samazinās. Vaksācijai izmanto dažāda veida vaskus un sveķus. Ņemot vērā plašo ražotāju piedāvājumu, vaska izvēli ieteicams atstāt profesionāļa ziņā. 

Jāņem vērā, ka vaksācija nav nesāpīga - jutīgums procedūras laikā atkarīgs no apstrādājamās zonas, apmatojuma intensitātes un no individuālā sāpju sliekšņa.

Procedūras norise: uz ādas tiek uzklāts vasks, izmantojot speciāla materiāla loksnes (siltajam vaskam) vai bez tām (cietajam jeb karstajam vaskam), ar strauju kustību tiek norauts apmatojums pretēji matu augšanas virzienam. Tad seko kopjošu līdzekļu uzklāšana, kuriem ir gan nomierinoša, gan matu ataugšanu aizkavējoša darbība.

Vaksācijas zonas: seja, paduses, kājas, rokas, mugura, bikini zona.

Vaksācija ir veicama arī mājas apstākļos, tomēr profesionāļa kabinetā procedūra būs ātrāka, mazsāpīgāka, tiks mazināts ieaugšu matiņu risks. 

Ieteikumi, lai vaksācija būt efektīva:

  • matiņiem ir jābūt ataugušiem apmēram 0,5 cm garumā;
  • pirms un pēc procedūras: nav vēlams sauļoties, apmeklēt solāriju, baseinu, saunu, kā arī veikt jebkuras nodarbes, kas saistītas ar pastiprinātu svīšanu;
  • pēc vaksācijas ieteicams izvēlēties dabiska materiāla veļu.

Speciālisti

Gita  Gurska

Gita Gurska

Kosmētiķis

Cenas

Skaistuma institūts "Liora"