Pieteikt vizīti

Atpakaļ

Estētiskās jeb skaistuma injekcijas ādas jaunībai un veselībai

Estētiskajam komfortam un paštēlam mūsu dzīvē ir nozīmīga loma – un tas nozīmē pastāvīgas rūpes par ādas jaunību un veselību. Papildus pārdomātai ādas kopšanai ikdienā arvien lielāku popularitāti gūst arī intensīvāks skaistuma risinājums – dažādas estētiskās jeb  skaistuma injekcijas.

Primāri skaistuma injekcijas ir vērstas uz veselīga ādas stāvokļa saglabāšanu un uzlabošanu, līdzsvara atjaunošanu (problemātiskai ādai) un novecošanās pazīmju aizkavēšanu vai mazināšanu, izmantojot dažādus preparātus. Mūsdienu antiaging (pretnovecošanās) tendences ir vērstas uz profilaktisku procedūru veikšanu, kas apsteidz un aizkavē novecošanās pazīmju veidošanos. Ikviens cilvēks ir unikāls - tas nozīmē, ka arī novecošanās pazīmju parādīšanās būs individuāla un atkarīga gan no iedzimtības, gan dzīvesveida (sauļošanās, kaitīgie ieradumi, uzturs u.c.). Iespējams, kādam skaistuma injekcijas būs nepieciešamas jau pat 20-25 gadu vecumā.

Skaistuma injekcijas ir piemērotas cilvēkiem, kuri nevēlas veikt plastikas operācijas novecošanās pazīmju mazināšanai, vēlas veicināt dabisku atjaunošanās procesu vai profilaktiski palēnināt ādas novecošanās pazīmes.

Injekciju metodes tiek izmantotas gan medicīnas, gan estētiskas jomā:

Pastāv plašs estētisko injekciju klāsts, kas ļauj saglabāt un atjaunot sejas harmoniju: ādas mitrināšana (hialuronskābes - biorevitalizācija), elastīna un kolagēna stimulācija (biostimulanti, augšanas faktori, cilmes šūnas), sīko krunciņu, grumbiņu veidošanās aizkavēšana un izlīdzināšana (botulīna injekcijas, filleri), sejas ovāla atjaunošana (filleri, diegi), lieko tauku spilventiņu (dubultzoda) mazināšana (lipolītiķi).

Injekciju metodes var tik izmantotas arī medicīniskos  nolūkos, mazinot pārmērīgu svīšanu un migrēnu (botulīna injekcijas), veicinot matu augšanu (mezoterapija, plazmas injekcijas), mazinot rētas un ārstējot nedzīstošas brūces (plazmas injekcijas) u.c.

Klīnikā “4. Dimensija” pieejamas šādas injekciju procedūras:


Klientu ievērībai!

Speciālisti atgādina - skaistuma injekcijas jāveic tikai oficiālos, reģistrētos salonos, vēl ieteicamāk - klīnikās, kur tiek stingri ievērotas visas sanitārās un drošības prasības un klienta pēkšņas, alerģiskas reakcijas gadījumā būs iespējams nekavējoties sniegt medicīnisko palīdzību. Lai arī estētiskās injekcijas tiek veiktas ar ļoti smalkām adatām, nelielā dziļumā, tās ir invazīvas procedūras, kuras, atkarībā no injekciju veida, drīkst veikt vai nu ārstniecības persona vai ārsts, bet nekādā gadījumā ne cilvēks bez medicīniskās izglītības.

Speciālisti

Cenas

Skaistuma institūts "Liora"