Pieteikt vizīti

Atpakaļ

Frizētava

Mati ir daļa no mums, mūsu stila un personības. Tie prasa rūpes, sekošanu modes tendencēm un personīgā stila izkopšanu. Savukārt frizieris kļūst par uzticamu padomdevēju. Pateicoties plašajam frizētavu klāstam, mainījušies arī klientu izvēles kritēriji – frizieris un frizētava mūsdienās ir kas vairāk par rutīnas procesu. Īstā frizētava Rīgā tiek izvēlēta tikpat rūpīgi kā skaistumkopšanas salons vai klīnika. “4.Dimensija” telpās esošā

Austrālijas zīmola “Kevin Murphy” koncepta frizētava un tās frizieres ir īstā izvēle izcilam rezultātam.

Kas ir koncepta frizētava?

Koncepts nozīmē vienotu stilu un kvalitātes kritērijus. Frizētavas gadījumā tā ir norāde, ka frizieris strādā ar konkrētiem augstākās kvalitātes zīmola produktiem, piemeklējot katra klienta matiem atbilstošākos kopšanas un veidošanas līdzekļus. Frizieris pastāvīgi papildina savas profesionālās prasmes un zināšanas par nozares un zīmola produktiem.

“4.Dimensija” koncepta frizētava sniedz iespēju ne tikai parūpēties par matu skaistumu ar profesionālā zīmola “Kevin Murphy” līdzekļiem friziera apmeklējuma laikā, bet arī iegādāties zīmola produktus lietošanai mājās.

Mūsu frizieris ieteiks piemērotāko kopšanas veidu un līdzekļus. Pastāvīgi un pareizi rūpējoties par matiem, frizētava kļūs par tava skaistuma pilnveides un relaksācijas vietu. 

“4.Dimensija” frizētava Rīgā ir vēstnesis Austrālijā radītajai kinoindustrijas iedvesmotai pieejai matu skaistumkopšanā.

Speciālisti