Pieteikt vizīti

Mēs protam apturēt laiku!

“Veselības centrs 4” pastāvīgi attīstās un pilnveidojas. Laika gaitā iegūtās zināšanas tiek izmantotas skaistuma labā, ļaujot pārliecinoši apgalvot: Skaistuma nekad nevar būt par daudz!

Pakalpojumi

Domāt un rūpēties par veselību preventīvi ilgtermiņā ir izdevīgāk Domāt un rūpēties par veselību preventīvi ilgtermiņā ir izdevīgāk

SIA ''Veselības centrs 4'' - viena no lielākajām privātajām daudzprofilu medicīnas iestādēm Latvijā – savos sociālo tīklu kontos uzsāk informatīvu kampaņu par preventīvo medicīnu ''Dzīvo veselīgi un noveco skaisti''. 

Lasīt rakstu
Dāvana sievietēm! ''Veselības centrs 4'' klienta karte bez maksas Dāvana sievietēm! ''Veselības centrs 4'' klienta karte bez maksas

Mēs vēlamies, lai visas sievietes būtu veselas un laimīgas, tādēļ aicinām katru daiļā dzimuma pārstāvi nekad nepārtraukt rūpēties par savu veselību un labsajūtu. Izmantojiet iespēju to darīt vēl atbildīgāk un izdevīgāk, bez maksas saņemot ''Veselības centrs 4'' klienta karti.

Lasīt rakstu
Gaismas terapija jeb fototerapija ar “Lutronic” HEALITE II Gaismas terapija jeb fototerapija ar “Lutronic” HEALITE II

Estētiskās medicīnas klīnikas ''4. Dimensija'' speciālistu rīcībā tagad ir medicīnas iekārtu ražotāja “Lutronic Medical Systems” jaunākā fototerapijas (LED) tehnoloģijas iekārta HEALITE II nesāpīgu, drošu un efektīvu procedūru veikšanai, kas piemērotas visu vecumu pacientiem ar jebkuru ādas tipu. Piesakieties jau tagad! 

Lasīt rakstu

Adrese

Tallinas iela 18, Rīga

Pieteikties jaunumiem