Pieteikt vizīti

Mēs protam apturēt laiku!

“Veselības centrs 4” pastāvīgi attīstās un pilnveidojas. Laika gaitā iegūtās zināšanas tiek izmantotas skaistuma labā, ļaujot pārliecinoši apgalvot: Skaistuma nekad nevar būt par daudz!

Pakalpojumi

Jauns pakalpojums - Japānas manikīrs Jauns pakalpojums - Japānas manikīrs

Mūsu nagu kopšanas speciālisti tagad piedāvā jaunu, dabīgu un saudzējošu metodi - Japānas manikīru. Tas ļauj īstenot sapni par veseliem un stipriem nagiem un nekad vairs neslēpt rokas no apkārtējiem. 

 
Lasīt rakstu
''Veselības centrs 4'' – inovācijas, tehnoloģijas, pieredze, kvalitāte: jau 30 gadus ''Veselības centrs 4'' – inovācijas, tehnoloģijas, pieredze, kvalitāte: jau 30 gadus

"Veselības centrs 4", viena no lielākajām privātajām daudzprofilu medicīnas iestādēm Latvijā, kas dibināta 1994. gadā,  svin 30 gadu jubileju!

Lasīt rakstu
Domāt un rūpēties par veselību preventīvi ilgtermiņā ir izdevīgāk Domāt un rūpēties par veselību preventīvi ilgtermiņā ir izdevīgāk

SIA ''Veselības centrs 4'' - viena no lielākajām privātajām daudzprofilu medicīnas iestādēm Latvijā – savos sociālo tīklu kontos uzsāk informatīvu kampaņu par preventīvo medicīnu ''Dzīvo veselīgi un noveco skaisti''. 

Lasīt rakstu

Adrese

Tallinas iela 18, Rīga

Pieteikties jaunumiem