Pieteikt vizīti

Atpakaļ

Ultrashape – neinvazīva alternatīva liposakcijai

Ultrashape Power iekārtaMūsdienās no liekā ķermeņa apjoma var atbrīvoties ne tikai ar plastiskās ķirurģijas palīdzību, bet arī citām estētiskās medicīnas tehnoloģijām. Viens no šādiem risinājumiem ir Syneron&Candela jaunākās paaudzes ultraskaņas iekārta Ultrashape Power, ar kuras palīdzību var panākt liposakcijai līdzvērtīgu rezultātu. Ultrashape šķeļ un neatgriezeniski iznīcina zemādas blīvos taukus.

Ultrashape procedūras laikā ultraskaņa selektīvi iedarbojas uz zemādas taukiem, tauku šūnas tiek iznīcinātas līdz pat 2 cm dziļumā. Procedūra  atbrīvo no tauku nogulsnējumiem atsevišķās problēmzonās, kur citas metodes (diēta, vingrošana) nav devušas gaidīto rezultātu. Salīdzinot ar citām ķermeņa apjomu mazinošām procedūrām, kad tauku šūnas tiek samazinātas izmērā, kavitācijas un Ultrashape procedūras laikā taukšūnas tiek neatgriezeniski iznīcinātas. Tā kā cilvēks piedzimst ar noteiktu taukšūnu skaitu, šie iznīcinātie zemādas tauki skaitliski neatjaunojas.

Procedūras efekts ir redzams 3 – 4 nedēļas pēc procedūras, kuras laikā var atbrīvoties vismaz no 1,5 cm, bet pēc pilna procedūru kursa – vairāk par 5 cm.

Ultrashape Power iekārtas ekrānsProcedūru kurss:  1 - 3  procedūras ar trīs nedēļu intervālu. 

Pilnvērtīga rezultāta sasniegšanai UltraShape procedūru ieteicams apvienot ar VelaShape procedūrām, kas likvidē virspusējo tauku rezerves, nostiprina ādu un izvada vielmaiņas galaproduktus, kas veidojas pēc UltraShape procedūras.

Procedūra norit ātri un nesāpīgi, nav nepieciešama iepriekšēja sagatavošanās un rehabilitācijas periods. Procedūra ir intensīva un droša, tauku šūnas tiek iznīcinātas optiskas ierīces kontrolē. Tā kā procedūras laikā nav ne siltuma, ne aukstuma, ne ķirurģiska iedarbība, netiek skarti apkārtējie audi, zemādas asinsvadi un nervi. Pēc procedūras  nav redzami zilumi, audu sabiezējumi, nerodas pietūkums vai nejutība.

Iedarbības zonas: galifē zona, kāju iekšpuse, ceļi, sāni, mugura, augšdelmi, vēders.

Sagatavošanās procedūrai:

 • ieteicama konsultācija ar ķermeņa estētikas speciālistu;
 • procedūras veikšanas zonā tauku kroka nedrīkst būt mazāka par 3 cm;
 • 72h pirms procedūras nedrīkst lietot alkoholu. 
   

Pēc procedūras:

 • pilnvērtīgai rezultāta iegūšanai jāuzņem vairāk ūdens, jānodarbojas ar fiziskām aktivitātēm;
 • pēc procedūras divas nedēļas no ēdienkartes maksimāli jāizslēdz vienkāršie ogļhidrāti (saldumi, baltie milti, saldas sulas);
 • nav vēlama alkohola lietošana. 
   

Kontrindikācijas:Ultrashape procedūra

 • pārslimots C hepatīts;
 • aknu funkciju traucējumi;
 • onkoloģija;
 • ādas infekcijas.
   

Procedūra nav iedarbīga aptaukošanās gadījumā – tā nesašķels vairākus kilogramus tauku!

 

Speciālisti

Anda Gaile

Anda Gaile

Ķermeņa estētikas speciālists

Cenas

Skaistuma institūts "Liora"