Pieteikt vizīti

Atpakaļ

Ķermeņa estētika klīnikā “4. Dimensija”

Skaists augums sniedz pašapziņu un ļauj būt harmonijā ar savu iekšējo pasauli. Mūsdienās iespējas uzlabot auguma aprises, mazināt celulītu un atjaunot ādas tvirtumu kļūst arvien pieejamākas un efektīvākas. Svarīgākais ir atrast tieši Jums piemērotāko risinājumu. 

Lai sasniegtu labākus rezultātus, katram klientam individuāli tiek izveidots terapijas plāns, kurš ietver diagnostiku, procedūru vai to kombināciju kursu un rezultātu novērtēšanu gan kursa laikā, gan pēc tā. Pateicoties pastāvīgajam estētikas nozares progresam, mūsu speciālistu rīcībā ir visefektīvākie un saudzējošākie risinājumi sapņu auguma iegūšanai. “4. Dimensija” lepojas ar plašu un mūsdienīgu ķermeņa estētikas procedūru klāstu, izmantojot mūsdienīgākās iekārtas, turklāt mūsu klientiem pieejamas visu “Veselības centrs 4” klīniku tehnoloģiskās iespējas.

“4. Dimensija” ķermeņa estētikas procedūru pamatā ir pierādītu fizioloģisko faktoru iedarbība – radiofrekvence, ultraskaņa, lāzerterapija, vakuumterapja, spiediena terapija un termoprocedūras. Šie faktori dažādās kombinācijās un intensitātēs stimulē mūsu ķermeņa atjaunošanās spējas – uzlabo ādas stāvokli, mazina novecošanās pazīmes, atjauno audu tonusu, ietekmē taukšūnas, mazina rētas un tūsku, uzlabo asinsriti un audu vielmaiņu. Rezultātā, bez ķirurģiskas iejaukšanās, iespējams efektīvi uzlabot cilvēka ārieni,  likvidēt celulītu un tūsku, ataunot ļenganas ādas tvirtumu, koriģēt un samazināt auguma aprises, atbrīvoties no spītīgiem tauku spilventiņiem, atgūt formu pēc grūtniecības, strauja svara zuduma vai citām ārieni ietekmējošām pārmaiņām. To iespējams izdarīt sadarbībā ar zinošu ķermeņa estētikas speciālistu, kurš izvērtēs konkrēto problēmu un ieteiks atbilstošākās procedūras, ņemot vērā gan klienta vēlmes, gan dzīves ritmu un finanšu iespējas

Speciālisti

Anda Gaile

Anda Gaile

Ķermeņa estētikas speciālists

Inese Matvejenko

Inese Matvejenko

Masieris, Ķermeņa estētikas speciālists

Inga  Veidemane

Inga Veidemane

Ķermeņa estētikas speciālists

Laura Stengrēvica

Laura Stengrēvica

Kosmētiķis. Ķermeņa estētikas speciālists

Cenas

4. Dimensijas pakalpojumu cenas

Skaistuma institūts "Liora"