Pieteikt vizīti

Atpakaļ

Kosmetologs klīnikā “4. Dimensija” un "Liora"

Kosmetoloģija ir zinātne, kas pēta ādas kosmētiskos defektus un to ārstēšanu. Par ādas skaistumu rūpējas kosmetologs, kosmētiķis vai sejas estētikas speciālists. Praksē tas nozīmē skaistumkopšanas procedūras ādas stāvokļa uzlabošanai un rūpes par ādu tās jaunības un veselīga starojuma saglabāšanai. “4. Dimensija” klientiem pieejamas gan ikdienas ādas kopšanas procedūras, gan iespējas uzlabot problemātiskas ādas stāvokli, kā arī procedūras novecošanās pazīmju, rētu, striju un citu kosmētisko defektu mazināšanai. 

“4.Dimensija” speciālisti izmanto efektīvākās skaistumkopšanas metodes un tehnoloģijas, kā arī profesionālos kopšanas līdzekļus. Pieejamas gan sejas procedūras, gan procedūras citām zonām (mugura, kakls, dekolte u.c.). Kosmetologs šos risinājumus pielāgo katram klientam individuāli, nodrošinot maksimālu efektu īsākā laikā.

Kosmetologa konsultācija

Ceļš uz starojošu ārieni sākas ar sertificēta kosmetologa (ārstniecības personas) konsultāciju. Lai arī vispieprasītākās joprojām ir sejas procedūras, kosmetologs rūpējas arī par problemātiskas muguras un plecu ādas kopšanu (it sevišķi svarīgi pusaudžiem), kakla un dekoltē ādas jaunības saglabāšanu, kā arī veic dažādas estētiskās procedūras visam ķermenim.

Konsultācijas laikā kosmetologs uzklausa klienta vēlmes, novērtē ādas stāvokli, pašreizējo ādas kopšanas rutīnu un, ņemot vērā klienta veselības stāvokli un dzīvesveida īpatnības (fiziskā slodze, bieži ceļojumi, uzturs, aizņemtība, resursi), kosmetologs izstrādā ādas kopšanas plānu klīnikā un mājās.

Kosmētisko procedūru un līdzekļu klāsts dažādu estētisko defektu un novecošanās pazīmju mazināšanai un profilaksei ir ļoti plašs, sākot ar profesionālās kopjošās kosmētikas un dažādiem pīlingiem līdz mūsdienīgām aparāttehnoloģijām un injekciju procedūrām.

Sadarbojoties ar prasmīgu un atbildīgu speciālistu, iespējams atrast tieši sev piemērotāko procedūru un līdzekļu kombināciju, lai uzlabotu noslīdējušu sejas ovālu, atjaunotu problemātiskas ādas līdzsvaru, samazinātu fotonovecošanās pēdas un uzlabotu ādas tonusu. 

Kosmetologs cieši sadarbojas ar ārstiem speciālistiem (dermatologs, alergologs, dietologs u.c.), jo estētiski defekti var liecināt arī par nopietnāku ādas vai citas orgānu sistēmas problēmu.

Konsultācijas ilgums: 30 min.

Speciālisti

Gita  Gurska

Gita Gurska

Kosmētiķis

Jeļena  Panova

Jeļena Panova

Ārsts, kosmētiķis

Oksana Rasnača

Oksana Rasnača

Skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā

Cenas

4. Dimensijas pakalpojumu cenas

Skaistuma institūts "Liora"