Pieteikt vizīti

Atpakaļ

IPL terapija

Procedūra ar augstas intensitātes gaismas impulsiem taukainas, problemātiskas ādas, kurai ir nosliece uz akni, ārstēšanai, ādas stāvokļa un tās ārējā izskata uzlabošanai.

IPL terapijas pamatā ir augstas intensitātes gaismas impulsu fizikālā īpašība ar noteiktu viļņu garumu, kas iekļūst ādas struktūrā, veicot ārstniecisku iedarbību.

Problemātiskas ādas ārstēšanā tiek izmantota gaismas spēcīgā baktericīdā iedarbība. Notiek ķīmiska reakcija, kuras rezultātā rodas skābekļa molekulas, kas iznīcina baktērijas, un tiek pārtraukta aknes slimības attīstība. Notiek tauku dziedzeru aktivitātes samazināšanās, un mazāk izdalās sebums, aktivizējas kolagēna un elastīna sintēzes procesi, samazinot poru paplašināšanos un likvidējot pēcaknes pigmentāciju. 

Procedūra ir mazsāpīga, netraumē ādas virsmu, un pēc procedūras nav nepieciešams rehabilitācijas periods. Procedūra tiek veikta ar aparātu EXILITE. Tas palīdz ne tikai ārstēt pinnes (akne) un risināt pigmentācijas problēmas, bet arī mazināt ādas apsārtumu rozācijas sākuma stadijā. 

Cenas

Dermatoloģijas pakalpojumu cenas