Pieteikt vizīti

Sagaidi pavasari ideālā formā!

20. aprīlis, 2022.

Sagaidi pavasari ideālā formā!

Mūsu klientes stāsts par procedūru:

''Schwarzy'' programmu iespējams iestatīt katram klientam individuāli - izvēloties impulsa intensitāti. Es pati impulsus jutu bez izteikta diskomforta, tāpēc man tika piemērota programma ar 100% jaudu.  

Pēc treniņa nebija nekāda diskomforta, arī nākamajās dienās muskuļi nesāpēja. Speciāliste to skaidroja ar iekārtas speciālo darbību saistībā ar pienskābju izstrādāšanos.

Procedūras laikā tiek raidīti samērā spēcīgi impulsi, kas liek attiecīgas zonas muskuļiem sasprindzināties. Impulsu ''sitieni'' atšķiras seansa laikā, kā jau treniņā - iesildīšanās, pamata un noslēguma atslābinoša daļa.

Sākuma impulsi ir spēcīgi, bet līdz procedūras beigām pie tiem pierod. Pēdējos seansos (kopā man bija desmit) es jau nosacīti atpūtos. Seansa laiks - 30 minūtes.

Vizuālo progresu sāku novērot pēc ceturtās reizes. Pēc septītās, astotās procedūras jau sajutu cietāku, stingrāku dibena muskulatūru. Īpaši to jutu, sasprindzinot šo zonu. 

Lai arī ''Schwarzy'' procedūru kursa sākumā man bija plāns papildus uzsākt sporta treniņus, tomēr savā ikdienā neko nemainīju - ne fiziskajā slodzē, ne uzturā.''

Uzziniet vairāk un piesakieties procedūrai!

Estētiskās medicīnas klīnikā ''4. Dimensija''
Tallinas iela 18, Rīga
Tālr.: 2662362467016716;
4@dimensija.lv