Pieteikt vizīti

Lutronic INFINI 3 D - "zelta adatu duša" ar liftinga efektu

03. maijs, 2024.

Lutronic INFINI 3 D -


"Veselības centrs 4" filiālē “4. Dimensija” pieejama Lutronic INFINI 3 D tehnoloģija, kas ietver augstas intensitātes fokusētu radiofrekvences (RF) risinājumu, un ļauj veikt daudzlīmeņu ādas terapiju.  Šī kontrolētā frakcionētā RF enerģija ādā tiek ievadīta, pielietojot “adatu dušu” – smalkas ar zeltu pārklātas mikro adatas. INFINI jau vairākus gadus visā pasaulē ir vispopulārākā procedūra ne tikai dažādu ādas izskata un estētikas, bet arī medicīnisku problēmu risināšanai.
 

Lutronic INFINI - radiofrekvence liftinga efektam


Šo impulsveida adatiņu kūlīšu galos atrodas radiofrekvences sensori, kas RF kontrolēti ievada ādā tur, kur tas nepieciešams, mērķēto dziļumu variējot no 0,5 līdz 3,5 mm atkarībā no ādas tipa un problēmas. Iespējams apstrādāt ādas virskārtu līdz taukaudiem un saistaudiem, ietverot visas zonas, kur ādā fizioloģiski veidojas jaunas šūnas, kolagēns un elastīgie audi. Dermatologi to pozitīvi novērtējuši tādas medicīniskas indikācijas gadījumā kā akne. To pielieto, lai regulētu tauku dziedzeru un baktēriju darbību, tai skaitā aknes iekaisīgajā fāzē. Ādas poras tiek savilktas un arī koagulēti tauku dziedzeri.

Uz adatu galiem aparāts padod augstfrekvences radioviļņus. Audos veidojas termālas koagulācijas punkti, kas veicina ādas šķiedru savilkšanas efektu, ka arī mobilizē ādas reģeneratīvās spējas.

Rehabilitācijas periods ir atkarīgs no problēmas, kas tiek risināta, un no tā, cik dziļi ādā un ar kādu intensitāti procedūra tiek veikta. Piemēram, pēc sejas ovāla “pacelšanas” rehabilitācijas periods var ilgt pat četras dienas. Tāpat, jo tuvāk iedarbojas ādas virskārtai (~ 0,5 mm dziļumā), jo rehabilitācijas periods ilgāks.


Lutronic INFINI  procedūru veic, ja pacientam ir:

 • akne;
 • paplašinātas poras;
 • ādas taukainība;
 • dažādas izcelsmes un kategorijas rētaudi jebkurām ķermeņa zonām, strijas, pēcakne, rētas;
 • krunkas;
 • ādas tonusa zudums, ptoze.
   

Infini

Lutronic INFINI  procedūru priekšrocības:

 • procedūra ir piemērota tiem, kuri nevēlas ķirurģisku kakla ādas liftingu, sejas ovāla vai plakstiņu pacelšanu, jo šī tehnoloģija drošības un īsā rehabilitācijas perioda ziņā izkonkurē CO2 lāzeri, kas līdz šim bija zelta standarts ādas savilkšanā;
 • viegli un efektīvi kombinējama ar jebkuru citu tehnoloģiju, piemēram, Plazma Lift;
 • iespējams likvidēt horizontālās kakla grumbas, kas nepadodas injekcijām un lāzeriem;
 • tehnoloģijas iedarbība ir dziļāka par lāzeru, līdz ar to procedūra efektīvāka;
 • ja lāzers iedarbojas arī uz ādas virskārtu, tad radiofrekvences enerģija kontrolēti nonāk tikai tur, kur mikroadatas tiek iedurtas, neskarot ādas virskārtu. Līdz ar to nav sezonāli ierobežojumi, pigmentācijas un rētošanās risks, ko izraisa ādas dzīšanas procesi;
 • tehnoloģiju var droši izmantot pacientiem ar melasmu un citām pigmentācijas problēmām;
 • ComfortFlowtehnoloģija ļauj veikt maigu ādas caurduršanu, kas veicina komfortu un pacientu apmierinātību.

 

Īpaši!

Tā kā procedūru daļēji var pielīdzināt virspusējai injekciju tehnikai, svarīgi, lai šo adatu materiāls būtu pēc iespējas drošāks un augstvērtīgāks. Šis zelta adatu pārklājums nodrošina to asumu un sterilitāti. Turklāt zeltam ir laba fizikālo faktoru vadāmība.


Uzziniet vairāk un piesakieties!

''Veselības centrs 4'' filiāle ''Estētiskās medicīnas klīnika ''4. Dimensija''''
Adrese: Tallinas iela 18, Rīga
Tālr.: 26623624,  67016716
E-pasts: 4@dimensija.lv