Pieteikt vizīti

Ķermeņa ādas kopšanai un figūras uzturēšanai formā pēc 40+

20. aprīlis, 2022.

Ķermeņa ādas kopšanai un figūras uzturēšanai formā pēc 40+

Pēc 40+ ķermeņa ādas kopšana un figūras uzturēšana formā prasa vairāk laika, rūpju un noteikti arī vairāk zināšanu. Jauneklīga, pievilcīga un kopta izskata pamatā ir regulāra sevis kopšana. Tas nenozīmē, ka 50 gados ir jāizskatās kā divdesmit piecus gadus vecai. Atslēgas vārdi ir – jāpatīk sev un jāuztur veselīgs dzīvesveids. Žurnālā ''Pērle'' publicēts raksts ''Mainām ādu'', kurā detalizēti aprakstīti ieteicamie veidi, kā parūpēties par ādu un figūru, kā arī konkrētu procedūru norise. Viena no aprakstītajām procedūrām ir Vela Shape III procedūra ādas tvirtumam un kontūrām, ko veic ''Veselības centra 4'' filiālē ''4. Dimensija''.

Iepazītieties ar aprakstu:

Estētiskajā medicīnā aparātprocedūra ar Vela Shape III ir visjaunākā tehnoloģija efektīvai ādas elasticitātes atjaunošanai un figūras aprišu korekcijai. PĒRLE ļaujas ķermeņa estētikas speciālistes Agneses Innusas 20 darba gados gūtajai pieredzei un prasmēm. Procedūra ir ļoti patīkama. Tās mērķis ir tonizēt pēc svara zuduma atslābušo ādu un uzlabot silueta kontūras.

Lielai plaukstai līdzīgā aplikatorā vienlaikus tiek izmantota radiofrekvences enerģija un infrasarkanais starojums, kas dziļi sasilda ādu, tā veicinot jauna kolagēna sintēzi, celulīta un ķermeņa apjoma mazināšanos, un vakuums, kas nodrošina ciešu apstrādājamās zonas un siltuma mijiedarbību, masē ādu un veicina limfas drenāžu. Šo metodi var izmantot ādas liftingam kājām, augšdelmiem, vēderam, sāniem, to mugurējai daļai, sēžai un citām ķermeņa daļām, arī dubultzodam.

Procedūra ir piemērota arī ļoti slaidām sievietēm, ja ir atslābusi, nokarena āda un ir vēlme to padarīt stingrāku.

Ja vēlas ātri koriģēt ķermeņa apjomu, procedūru var kombinēt – sākt ar Vela Shape II, kas palīdz lokāli mazināt tauku slāni, un pēc tam turpināt ar Vela Shape III, lai nogludinātu ādu. Lai uzturētu efektu, ieteicams triju procedūru kurss, ko veic ik pēc mēneša.

ILGUMS: 1 stunda
CENA: 105 €

Lasiet rakstu žurnāla ''Pērle'' 2022. gada aprīļa numurā