Pieteikt vizīti

Jauns pakalpojums - Japānas manikīrs

05. aprīlis, 2024.

Jauns pakalpojums - Japānas manikīrs
"4. Dimensija" un "Liora" nagu kopšanas speciālisti tagad piedāvā jaunu, dabīgu un saudzējošu metodi - Japānas manikīru. Tas ļauj īstenot sapni par veseliem un stipriem nagiem un nekad vairs neslēpt rokas no apkārtējiem. 
 
Šī metode radusies un attīstījusies, balstoties uz senām japāņu nagu kopšanas tradīcijām un procedūrām, kādas tika veiktas Japānas aristokrātiem. Japānas manikīrs izteikti stimulē naga augšanu. Tas aizpilda sašķēlušos nagus, ļaujot nagam iegūt jaunu dzīvību. Japānas manikīrs ir dabīgs, to veicot, netiek izmantotas ķīmiskas vielas, lai nagi būtu veseli un stipri. Japānas manikīrs ir īpaši piemērots trausliem un sašķeltiem nagiem.
 
 

Pēc Japānas manikīra procedūras nagi kļūst skaisti, mirdzoši, veselīgi un spēcīgi!


Galvenā Japānas manikīra sastāvdaļa ir bišu vasks, kuru ieklājot naga plātnes šķiedrās, tiek atjaunots dabīgā naga skaistums un mirdzums. Bišu vasks ir bioloģiski aktīvs produkts, kam piemīt dziedinošas īpašības. Tas uzlabo ādas un naga vitalitāti, novērš dekoratīvās kosmētiskas līdzekļu negatīvo ietekmi, kā arī atjauno naga struktūru pēc makslīga nagu pārklājuma.
 
Japāņu manikīra procedūras ilgums - 60 min.
 


Uzziniet vairāk un piesakieties!

Adrese: Tallinas iela 18, Rīga
Tālr.: 26623624,  67016716