Pieteikt vizīti

Jauna lāzeriekārta DEKA “Again” izcilai lāzerepilācijai un asinsvadu defektu likvidēšanai

12. septembris, 2022.

Jauna lāzeriekārta DEKA “Again” izcilai lāzerepilācijai un asinsvadu defektu likvidēšanai

Ietaupi laiku ar “Again” platformu - Moveo tehnoloģija nodrošina kontaktepilāciju, kas paātrina procedūras gaitu, kā arī taupa lāzera enerģiju.

“4. Dimensija” klientiem ir iespēja pilnīgi nesāpīgi atbrīvoties no nevēlamā apmatojuma ar jauno “Again” lāzerplatformu (DEKA, Itālija).  “Again” iekārta spēj  kompleksi un efektīvi risināt dažādas estētiskās problēmas visiem ādas tipiem – likvidēt sīkos asinsvadus, mazināt nevēlamo pigmentāciju, kā arī veikt ādas atjaunošanas ekspresprocedūras. Iespēja viegli pārslēgt lāzerviļņu garumu ļauj vairākas estētiskās problēmas risināt viena seansa laikā. Tas iespējams, jo lāzerplatformā apvienoti 755 nm aleksandrīta un  1064 nm Nd:YAG lāzerviļņu garumi – estētiskās medicīnas “zelta standarts”. Turklāt gan lāzerepilācija, gan citas procedūras kļuvušas vēl komfortablākas, pateicoties inovatīvajai Moveo tehnoloģijai – maksimālā efekta sasniegšanai nepieciešama mazāka impulsa jauda, līdz ar to lāzera iedarbība ir saudzīgāka un patīkamāka.  

 “AGAIN” IESPĒJAS:

  • lāzerepilācija bez diskomforta;
  • kapilāru un sīko asinsvadu veidojumu likvidēšana;
  • “zirnekļvēnu” likvidēšana uz kājām;
  • nevēlamas pigmentācijas mazināšana;
  • ādas atjaunošanas procedūras;
  • onihomikozes ārstēšana u.c.


Iedarbības zonas: praktiski viss ķermenis atkarībā no veicamās procedūras. 

Ātras, saudzīgas un nesāpīgas procedūras, pateicoties platformā iestrādātajai Moveo tehnoloģijai, kas samazina enerģijas zudumus procedūru laikā.

Tā kā procedūras tiek veiktas, izmantojot mazāku impulsa jaudu, tās  ir īpaši saudzējošas apkārtējiem audiem, turklāt efektivitāte netiek zaudēta.

Moveo tehnoloģija ir individuāli pielāgota katrai “Again” platformas pamatfunkcijai – katra no procedūrām tiek veikta maksimāli precīzi, saudzīgi un efektīvi.