Pieteikt vizīti

''Age element'' procedūra – pretnovecošanās efekta sasniegšanai

20. aprīlis, 2022.

''Age element'' procedūra – pretnovecošanās efekta sasniegšanai

JAUNUMS Latvijā! ''4. Dimensija'' ir pirmā klīnika Latvijā, kurā speciālisti strādā ar šo ultramoderno anti-aging kosmētiku – ''Age element'', ko radījis uzņēmums ''Mesoestetic Pharma Group'' (Spānija).

''Age element'' ir procedūra ar kosmētiskajiem līdzekļiem, kas radīti, lai ietekmētu epiģenētiskos novecošanās faktorus. Izklausās sarežģīti, tādēļ jāpaskaidro, kas ir epiģenētika: tā ir zinātne, kas pēta gēnu ekspresiju jeb atbildes reakciju uz ārējās vides kairinājumiem, neietekmējot primāro DNS struktūru - kā mūsu uzvedība un vide var ietekmēt gēnu darbību. Dažādi vides faktori – vīrusi, baktērijas, radioaktivitāte, smagie metāli, pesticīdi, izplūdes gāzes, tabakas dūmi u.c. var būt epiģenētisko procesu izmaiņu izraisītāji.

Pēdējo divu gadu laikā vairāki revolucionāri pētījumi ir pievērsuši īpašu uzmanību epiģenētikai. Pateicoties šiem pētījumiem, vairāk izprotami arī novecošanās procesi: jaunībā gēnu ekspresija ir daudz aktīvāka ar normālu informācijas apmaiņu, līdz ar to ārējo faktoru stimulu ietekmē organisms var sintezēt nepieciešamās olbaltumvielas, lai uzturētu sevi ''formā''. Tas attiecas arī uz ādas struktūrām. Kā piemēru var minēt kolagēna degradāciju jeb mazināšanos un tā kvalitātes pasliktināšanos saules ultravioleto staru ietekmē.

Pētījumi ir iedvesmojuši ''Age element'' produktu radīšanu – tas ir īpaši izstrādāts komplekss, kas veidots no šikimikskābes, maslīnskābes un isokvercīna.

Kompleksa labvēlīga ietekme

  • paildzina šūnu dzīvotspēju;
  • uzliek šūnām ''aizsardzību'';
  • uzlabo atbildes reakciju uz oksidatīvo stresu;
  • nodrošina šūnu atjaunošanos mehānismus, stimulējot nozīmīgu proteīnu sintēzi.

''Age element'' komplekss nodrošina gēnu ekspresijas maksimālu pietuvinātību tam, kāda tā bija jaunībā, lai atbilde uz ārējās vides kairinājumu būtu efektīva. Rezultātā ādai tiek dotas aktīvās vielas, kas atjauno ādu un tās vielmaiņu. 

''Age element'' kompleksā ietilpst attīrošais gēls, pīlinga šķīdums, četri dažādi serumi, divas maskas. Produkti ir veidoti tā, lai katrs procedūras solis pastiprinātu tās iedarbību, un procedūra ir pielāgojama katra klienta vajadzībām. To nodrošina iespēja katram klientam veidot individuāli piemārotāko serumu maisījumu.

Katrs no serumiem veic savu iedarbību:

  • serums, kas paredzēts pigmentētai, nespodrai ādai (Brightening booster);
  • serums ādai ar redzamu atoniju jeb elestīguma trūkumu, ja ir noslīdējis sejas ovāls (Firming booster);
  • serums ādai ar izteiktām mīmikas krunciņām (Anti-wrinkle booster);serums plānai, trauslai ādai normālas ādas struktūras atjaunošanai (Redensifying booster).

Tūlītēja iedarbība redzama jau pēc pirmās procedūras, taču vislabākā efekta sasniegšanai ieteicams procedūras kurss vienu reizi nedēļā piecas nedēļas pēc kārtas.

Uzziniet vairāk un piesakieties procedūrai!

Estētiskās medicīnas klīnikā ''4. Dimensija''
Tallinas iela 18, Rīga
Tālr.: 26623624, 67016716;
4@dimensija.lv