Pieteikt vizīti

''4. Dimensija'' svinīgā atklāšana pulcē viesus

12. jūlijs, 2022.

 ''4. Dimensija'' svinīgā atklāšana pulcē viesus

Šī gada 7. jūlijā notika svinīga ''Veselības centrs 4'' estētiskās medicīnas klīnikas ''4. Dimensija'' jaunatklāšana. Turpmāk klientu iemīļotā skaistuma oāze atradīsies jaunās, tikko renovētās telpās Rīgā, Tallinas ielā 18, strādājot sinerģijā ar ''Veselības centrs 4'' grupas uzņēmumu ''Skaistuma institūts ''Liora''''. Šādi esošajiem un jaunajiem klientiem tiks nodrošināts vēl plašāks estētiskās medicīnas un skaistumkopšanas pakalpojumu klāsts.

Mēs protam apturēt laiku!

''4. Dimensija'' tika dibināta tieši pirms 20 gadiem, tādēļ svinīgās uzrunas laikā šīs un vairāku citu ''Veselības centrs 4'' filiāļu vadītāja Zane Rēvalde uzsvēra lielo pārmaiņu zīmīgumu: ''20 gadi uzņēmējdarbības teorijā ir uzņēmuma vidējais dzīves cikls. Savukārt ''4. Dimensija'' tieši divdesmitās jubilejas gadā turpina attīstību ar dubultu jaudu, vēl plašāku iespēju klāstu, vēl aicinošākā atmosfērā''. Zane Rēvalde atzīmēja ''Liora'' un ''4. Dimensija'' apvienoto spēku radītās iespējas un izteica cerību, ka klīnikas ''4. Dimensija'' jauno vidi un kvalitāti izbaudīs gan klienti, gan darbinieki.

Savukārt ''Veselības centrs 4'' valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds atgādināja par Tallinas ielas 18 nama vēsturi - kā pirmais šeit tika izveidots Skaistuma institūts ''Liora'', 2004.gadā nosakot visaugstākos nozares standartus gan piedāvājuma, gan klientu servisa ziņā. Šobrīd Tallinas ielas namā strādā trīs ar estētiku un skaistumkopšanu saistītas ''Veselības centrs 4'' grupas iestādes - estētiskās medicīnas klīnika ''4. Dimensija'', ''Skaistuma institūts ''Liora'''' un Starptautiskā ''CIDESCO'' Rīgas Kosmētikas skola.
M. Rēvalds norādīja, ka līdz ar ''4. Dimensija'' pārcelšanos zem viena jumta nu apvienotas visas ar skaistumkopšanu saistītās iespējas: augstvērtīgi estētiskās medicīnas pakalpojumi, kurus nodrošina ''4. Dimensija'', daudzveidīgas skaistumkopšanas procedūras Skaistuma institūtā ''Liora'' un izcilas izglītības iespējas ''CIDESCO'' skolas audzēkņiem, strādājot ar augtākā līmeņa materiāli tehnisko bāzi. Šādi ir panākta pilnvērtīga visu struktūru sinerģija, nodrošinot augstvērtīgu mācību vidi un karjeras iespējas topošajiem speciālistiem, kā arī unikālu tehnoloģiju bāzi esošajiem skaistumkopšanas un medicīnas speciālistiem. Mijiedarbības rezultāts ir plašs estētisko risinājumu piedāvājums vienkopus - sākot no ikdienas skaistumkopšanas rituāliem, līdz kompleksam procedūru plānam pilnvērtīgām estētiskajām pārvērtībām no matu galiņiem līdz papēžiem.

''4. Dimensija'' moto ''Mēs protam apturēt laiku!'' ir kas vairāk par saukli - tas ir solījums, kas tiek pildīts, pateicoties pieredzējušu speciālistu komandai, kura savu darbu veic ar patiesām rūpēm par klienta mērķu sasniegšanu un labsajūtu.

Kompleksa, individuāla pieeja

''4. Dimensija'' un ''Liora'' apvienotais koncepts paredz kompleksu, individuālu pieeju klientu estētisko mērķu sasniegšanai un saglabāšanai. Skaistas un koptas ārienes pamats ir veselība - par šo aspektu rūpējas ''4. Dimensija'' medicīnas speciālistu komanda: dermatologi, podologi, matu transplantācijas speciālisti, ģimenes ārsts, uztura speciālists, u.c.. Klīnikā tiek izmantotas jaunākas un iedarbīgākās tehnoloģijas no pasaules vadošajiem estētisko risinājumu ražotājiem. ''4. Dimensija'' ir daļa no ''Veselības centrs 4'' klīniku tīkla, un tās klientiem ir nodrošināta pieejamība visiem ''Veselības centrs 4'' speciālistiem un tehnoloģiju bāzei.

Nākamais solis ir skaistas ārienes sasniegšana maksimāli ātri un efektīvi. Tas iespējams, pateicoties jaunākajām sejas un ķermeņa estētikas tehnoloģijām, pieredzējušu kosmētiķu un skaistumkopšanas speciālistu prasmēm, kā arī tikai klīnikās pieejamiem profesionālajiem līdzekļiem un preparātiem.

Pilnvērtīgs skaistuma plāns nav iesējams bez atpūtas, tāpēc atgūt iekšējo mieru iespējams klīnikas SPA zonā, izbaudot saunu un tvaika pirti vai veldzējoties džakuzi. Lai pilnvērtīgi parūpētos par sakoptu ārieni vai ļautos pārgalvīgām stila pārvērtībām, par apmeklētājiem rūpējas prasmīgas frizieres, manikīra un pedikīra speciālistes. Koncepta frizētavā tiek piedāvāts plašs pakalpojumu klāsts, profesionāli meistari iesaka katram klientam piemērotāko matu kosmētiku atbilstoši matu īpatnībām un matu tipam. Meistari strādā vienīgi ar pasaulē atzītā zīmola ''Kevin Murphy'' produkciju. Klientu ērtībām produkciju ir iespējams iegādāties arī uz vietas.

Tallinas ielas 18 renovētajām telpām nodrošināta vēl labāka, medicīnas iestādes prasībām atbilstoša vides pieejamība - klienti var izmantot gan uzbrauktuvi un liftu, gan maksimāli ērti piekļūt visiem speciālistu kabinetiem un citām telpām.

Uzziniet vairāk un piesakieties!
Tallinas iela 18, Rīga
Tālr.: 26623624,  67016716
E-pasts: 4@dimensija.lv