Pieteikt vizīti

25. maijs – Starptautiskā ādas pigmentācijas diena

25. maijs, 2022.

25. maijs – Starptautiskā ādas pigmentācijas diena

Nevēlama pigmentācija nozīmē ne tikai sezonālos vasaras raibumus, bet arī dažādu lielumu tumšākus ādas laukumus, kas visbiežāk ir saistīti ar fotonovecošanos, iedzimtību vai dzīšanas procesu.

Atbild speciālists: kā un kad cīnīties ar nevēlamo pigmentāciju?
Nevēlama pigmentācija nozīmē ne tikai sezonālos vasaras raibumus, bet arī dažādu lielumu tumšākus ādas laukumus, kas visbiežāk ir saistīti ar fotonovecošanos, iedzimtību vai dzīšanas procesu. ''Veselības centrs 4'' piedāvā plašas iespējas, lai atbrīvotos no nevēlamās pigmentācijas neatkarīgi no sarežģītības pakāpes.

''Anti-Aging Institute'' un Estētiskās medicīnas centrs ''4.Dimensija'' dermatoloģe Milēna Jakuba-Zolotarjova uzskaita iedarbīgākos un pieprasītākos risinājumus.

Seklu un gaišu pigmenta plankumu novēršanai:

Dziļāku, tumšāku pigmenta plankumu novēršanai
Lāzerprocedūras: lāzers raida īsus enerģijas impulsus, kas sašķeļ nevēlamo pigmentu ļoti smalkās daļiņās. Lāzera izvēle atkarīga no iedarbības dziļuma:


Profilakse vasarā
Mezoterapija – preparātu kokteiļi, kas, ievadīti ādā, mitrina un baro to, kā arī pasargā to no oksidatīvā stresa (saule ir viens no šiem faktoriem).

Pirms izvēlēties procedūru laiku, konsultējieties ar speciālistu. Vasarā dažas procedūras cīņai ar pigmentāciju nav ieteicamas.

! Katrs pigmentācijas gadījums jāvērtē individuāli – pirms procedūru uzsākšanas jānoskaidro pigmentācijas rašanās iemesls.

Aicinām risināt ādas pigmentācijas problēmas kopā ar mūsu dermatologiem >>