Jaunumi

30.01.2017

Osteopātija, kas ārstē nevis slimību, bet cilvēku

Uzzini, kas ir osteopātija un kādas veselības problēmas iespējams ārstēt, izmantojot osteopātijas terapiju? Vai zināji, ka svarīgs osteopātijas turpinājums ir ārstnieciskā vingrošana vai fizioterapeita nodarbības? Tikai Veselības centra 4 skaistuma klīnikā 4.Dimensija pieejams īpašs fizioterapijas galds, ar kura palīdzību fizioterapeits var viegli kustināt visas pacienta ķermeņa daļas un, pats galvenais, atbrīvot pacienta ķermeni kopumā!

Lasīt vairāk >>

24.11.2016

Ieskaties, kā mūsu speciālisti apgūst jaunākos Mesoestetic produktus!

“Veselības centra 4” skaistuma klīnikas “4.Dimensija” un Dermatoloģijas klīnikas dermatologi, sejas un ķermeņa kopšanas speciālisti praktiskajās apmācībās apgūst jaunākos Mesoestetic produktus ar estētiskās medicīnas ārsta, Mesoestetic trenera Gabriel Ayala Velazquez-Matus, palīdzību. 

 

Lasīt vairāk >>

22.11.2016

Uzzini, kā pareizi kopt un ārstēt galvus ādu raidījumā "Esi vesels!"

Par to, kādas ir izplatītākās galvas ādas slimības, kā tās diagnosticēt un ārstēt, 17. novembra raidījumā "Esi vesels!" stāstīja VC4 skaistuma klīnikas "4. Dimensija" dermatoloģe, triholoģe Jekaterina Pudova un galvas ādas un matu kopšanas speciāliste Anita Mētra.

Lasīt vairāk >>

26.10.2016

VC4 osteopātijas speciāliste iepazīst pasaulē jaunāko 3 D daudzfunkcionālo fizioterapijas galdu

VC4 skaistuma klīnikas 4. Dimensija fizioterapeite, osteopāte, lietišķās kinezoloģijas un kraniosakrālās terapijas speciāliste Ilona Dorofejeva kopā ar kolēģiem no Dānijas, Izraēlas, Norvēģijas un Somijas piedalījās LOJER rīkotajā prezentācijā Somijā. Tā bija veltīta unikālai tehnoloģijai - pasaulē jaunākajam Manuthera® 242 daudzfunkcionālam fizioterapijas galdam. Tas radīts ar mērķi - ne tikai, lai nodrošinātu visprecīzāko diagnostiku pacientiem, bet arī atslogotu manuālā terapeita darbu, lai panāktu vēl labākus un ātrākus ārstēšanas rezultātus.

 

Lasīt vairāk >>

Lasīt vecākus jaunumus