Notikumi

08.11.2016

Kosmētiķe Ilze Actiņa apmeklē mesoestic® apmācības Barselonā!

Veselības centra 4 skaistuma klīnikas 4. Dimensija sejas estētikas speciāliste Ilze Actiņa no 25.-28. oktobrim apmeklēja Spānijas pilsētu Barselonu, lai piedalītos starptautiskā farmācijas uzņēmuma mesoestetic® apmācībās. Uz apmācībām bija ieradušies ap 40 profesionāļu no 30 pasaules valstīm, tādēļ šī bija lieliska iespēja dibināt jaunus kontaktus, iepazīsties ar speciālistiem no visas pasaules,  apmainīties ar pieredzi  par estētiskās medicīnas aktualitātēm un plašajām iespējām.

Lasīt vairāk >>

22.03.2016

Dermatologi dalās pieredzē par mesoestetic

Veselības centra 4 ārsti regulāri pilnveido savas zināšanas gan ārpus Latvijas, gan šeit pat uz vietas, piedaloties dažādās konferencēs un semināros. Šoreiz Latvijā bija ieradies viens no vadošajiem dermatologiem Aleksejs Kirkins no Ukrainas, lai dalītos savā pieredzē par mesoestetic Pharma Group kosmētikas un inovatīvās medicīnas iekārtas, kas aprīkota ar TMT (Transcutaneous Mesodermic Therapy) sistēmu, lietošanu. Latvijā Veselības centra 4 (VC4) klīnikās sejas un ķermeņa procedūras, pielietojot mesoestetic kosmētiku, ar labiem rezultātiem veic jau gandrīz gadu.

Lasīt vairāk >>

15.06.2015

Par to, kā cīnīties ar ziedputekšņu alerģiju, raidījumā "Esi vesels!"

Polinoze jeb ziedputekšņu alerģija jau no marta sākuma var izraisīt ziedošie koki, vēlāk - jūnijā - graudzāles un pļavu zāles, pēc tam - jūlijā, augustā - dažādas nezāles. Tātad trīs šādi viļņi, kas norimst tikai rudenī.

Vidzemes TV 2015. gada 26. maija raidījumā "Esi vesels!" "Veselības centra 4" skaistuma klīnikas "4. Dimensija" alergoloģe, ģimenes ārste Signe Puriņa stāsta, kā diagnosticēt un ārstēt ziedputekšņu alerģiju, kad to vislabāk darīt un kā simptomus kontrolēt sezonas laikā.

Lasīt vairāk >>

28.05.2015

Latvija kļūst par vienu no 60 pasaules valstīm, kur sāk pielietot- mesoestetic®

 

Veselības centra 4 meitas uzņēmumam SIA Dinastija kļūstot par ekskluzīvo mesoestetic® produktu izplatītāju Latvijā, tika rīkots mesoestetic Pharma Group trīs dienu seminārs kosmētiķiem, kosmetologiem un estētiskās dermatoloģijas speciālistiem. Lai veiktu speciālistu apmācību Latvijā un sniegtu profesionālus ieteikumus dažādu ādas problēmu risinājumā, bija ieradusies speciālistu delegācija no Spānijas. mesoestetic Pharma Group pasaulē ir pazīstama kā inovatīvās un efektīvās profesionālās kosmētikas un iekārtu ražotājs, kas savu produkciju izstrādā, balstoties uz zinātniskajiem pētījumiem.

Lasīt vairāk >>

Lasīt vecākus notikumus